Skip to content
servis@muratpasateknikservis.com

Teknolojik gelişmelerin yaşanması ile evlerde bulunan pek çok cihaz yeni sistemlerle üretilmeye başlanmıştır. Bu modern cihazlardan biri de yaşam alanlarında kullanılan kombilerdir. Isınmayı sağlayan kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir enerji harcarlar. Bu sebeple kış aylarında kombiler yıpranma gösterebilir. Kombilerde görülen yıpranmaları gidermek için kombi servisi hizmeti veren firmamızdan yardım almak gerekir. Kullanılan kombilerle ilgili yaşanan sorunları gidermeye çalışan yetkili firmalar kombi sorunlarını çözerler. Ayrıca yetkili servisler kombilerinizin petek temizliğini, bakımını, tamirini ve baca temizliğinde yaparak sizlere sorunsuz bir kış yaşama imkanı verir. Kombiler yılın dört mevsimi sürekli kullanıldıkları için belli aralıklarla yetkili kişilerden yardım alınmalıdır.

Kombi Servis Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombiler kullanılan diğer elektronik cihazlardan çok farklıdır. Çünkü kombiler dışarıdan aldıkları hava ile çalışırlar. Bu sebeple kombiler hassas cihazlar olmasının yanında dikkat edilmediği takdirde insan hayatını olumsuz etkileyebilir. Yetkili servis firması seçilirken alanında uzman ve tecrübeli olmaları gerekir. Yetkili firmalar, her türlü kombi cihazının tamir, bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek yetkiye sahip olmaları gerekir. Kombilerden çıkan sesler ve su kaçırmaları kombinizin bir sorunu olduğunu gösterir. Yetkili firmamız ise kombilerin sorunlarını gidermede hizmet veren firmalardan birisidir. Kombi servisi firması seçerken dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Alanında başarılı firmalar kombilerinizin sorunlarını pratik bir şekilde çözer. Böylece uzun bir süre kombileriniz ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle evinizde ve işyerinizde bulunan kombilerinizin tamirini bakımını ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız hizmetlerin yanında Petek ve baca temizleme gibi ek hizmetler de sunuyoruz. Kombilerin bakımı her ne kadar özenle yapılsa da petek temizliği de bir o kadar önemlidir. Böylece temizliği yapılan petekler daha fazla ısı verecektir. Kombi servisi firması olarak bir telefon kadar müşterilerimize yakınız. Günün her saati müşterilerimize uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmet sunuyoruz. Müşteri temsilcimize bırakmış olduğunuz her çağrıya cevap veriliyor ve sorun anlaşıldıktan sonra teknik ekibimiz hemen yardımınıza koşuyor. Ayrı firmamız fiyat noktasında da müşterilerine kolaylık sağlıyor.