Skip to content
servis@muratpasateknikservis.com

Ankastre servisi; tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan eşyaları alırken, mutfak dekorasyonuna da uygun hatta direk ürünlerle dekore edilmiş ortamlar oluşturarak yüksek maliyetler ödediğimiz bir sürecin sonunda en önemli unsur olarak yer almaktadır.

Ankastre demek estetik demek
Ankastre demek görsellik demek
Ankastre demek kullanım kolaylığı demek
Ankastre demek yüksek maliyetler demek
Ankastre demek özel olmak demek

Bunca özeni hak eden, hayatımızda, mutfağımızda önemli bir yer alan ankastre ürünlerin servis seçiminde de aynı özeni göstermemiz gerekir.

Hizmet alanımız tüm ankastre ürünleri kapsamaktadır. Montajından, arızasına, yedek paçadan, servis sonrası hizmetlere kadar, güçlü, tecrübeli, hızlı, tam donanımlı ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Altus, Arçelik, Arzım, Demirdöküm, Vestel, Bosch, Conti, Simfer, Termikel, Profilo markaları başta olmak üzere; ankastre soğutucular, ankastre dondurucular, ankastre buzdolapları, ankastre bulaşık makineleri, ankastre fırınlar, ankastre çamaşır makineleri, ankastre kurutma makineleri, ankastre ocaklar, ankastre davlumbazlar, ankastre aspiratörler, ankastre mikrodalga fırınlar, ankastre set üstü ocaklar için en kaliteli servis hizmetini veriyoruz.

BİZ UZMANIZ, hızla gelişen ve değişen piyasa anlık takip edilerek, her marka, model, özellik için kendimizi geliştiriyoruz. Ürünü doğru şekilde tanımak en güzel hizmetin birinci kuralıdır. Bu anlamda donanımlı bir ekibe sahibiz.

BİZ TERCÜBELİYİZ; 12 yıllık tecrübemize her gün yeni tecrübeler ekleyerek size hizmet veriyoruz.

BİZ UYGUN FİYATLA HİZMET VERİYORUZ; ucuzluk kalite değildi düsturu ile şekillendirdiğimiz hizmetlerimizi, en kaliteli en uygun olarak sizlere sunuyoruz.

BİR HER AŞAMADA VARIZ; servis olmak sadece arıza gidermek değildir. Ürünü kullanmaya devam ettiğiniz her aşamada varız. Montajından başlayarak, kullanım desteği, arıza olduğunda tamirat desteği, bakım desteği, servis sonrası garanti şartları çerçevesinde uygulama desteği aşamalarında genç ve dinamik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

BİZ PROFESYONELİZ; bize başvurduğunuz ilk aşamadan itibaren, her adımda profesyonel, yenilikçi, gelişen, dinamik, kaliteli hizmet için yoldayız. Bu yolda vazgeçmediğimiz kurallarımız çerçevesinde profesyonel bir servis olmaktan gurur duyuyoruz.

BİZ MEMNUNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ; yaptığımız iş nasıl olursa olsun memnuniyet sonucu doğurmuyorsa önemsizdir. İşlemlerimizin her aşamasında sizin memnuniyetinizi ilk sırada tutuyoruz. Biliyoruz ki mutlu müşteri memnun müşteri demektir.

BİZ HIZLIYIZ; verdiğimiz hizmetler ile ilgili minimum bekleme süreleri, anında çözümler, hızlı sonuç, sürekli destek ile hayatınızı kolaylaştırmak çabasındayız.

Tüm servis hizmetlerimizde ana kuralımız yenilikçi, gelişimci, çözümcü olmaktır. Biz farklıyız, biz farklılık oluşturmak için hizmet veriyoruz.

Maddi manevi birçok bedel ödediğimiz eşyalarımıza gösterdiğiniz özen servis seçiminde de önemlidir. Biz bu seçiminize adayız.

Sunduğumuz her hizmette, ürün içeriği, modeli, kalitesi, çalışma alanı, değeri, kullanım alanı mutlaka göz önünde bulundurulur.

Ankastre ürünlerin en önemli özelliği olan estetik ve uyum bütünlüğünün maksimum düzeyde yaşam ortamlarımıza yansıması için montaj aşamasından itibaren yoğun emek veriyoruz.

Ankastre ürün montajı, ankastre ürün bakımı, ankastre ürün arıza çözümlerinde tüm performansımızı kullanarak sizlerin memnuniyetine adayız.