Skip to content
servis@muratpasateknikservis.com

Bulaşık makinesi servisi seçimini, alırken, kullanırken özen gösterdiğimiz mutfakta başyardımcımız bulaşık makinelerini ömürleri ve verimliliği için çok önemlidir.

Mutfakta devrim niteliğinde olan bulaşık makineleri, ev hanımlarının yanı sıra çalışan bayanların da en büyük yardımcısıdır. Son on yılda büyük teknolojik gelişmeler göstererek mutfaklarımızda lüks değil ihtiyaç halini almıştır.

Bu kadar vazgeçilmez bir yardımcı olan bulaşık makineleri her cihaz gibi arızalar yapmaktadır. Bu noktada servis seçimi, doğru bir süreç yönetimi ile yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bulaşık makinelerinin uzun süreli ve sağlıklı kullanımını sağlamaktadır.

Biz de servis olarak; Aeg, Altus, Arçelik, Beko, Bosch, Hoover, Elektrolüx, Indesit, Vestel, Regal, Profilo, Samsung, Siemens, Termikel markaları başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekteyiz.

Gün geçtikçe karmaşıklaşan yapısı, artan fonksiyonları, gelişen teknolojisi ile kullanımımızda olan bulaşık makinelerini arızalarını, uzman ellere teslim etmek çok önemlidir.

Servisimiz, dinamik, hızlı, tecrübeli, kaliteli, iletişimi kuvvetli, bilgili ekibimiz ile tüm arızalara anında müdahale ve çözüm hizmeti sunmaktayız.
Bulaşık makinesi arıza yaptığında ilk aşamada evde çözüm bulacağımız durumlar meydana gelmiş olabilir. Öncelikle bunlara bakalım.

Bulaşık makinelerinin yapısı hassas ve teknolojik olduğundan arıza açmaya müsait bir yapısı vardır. Kullanımında özenli olmamız bile bazen bu arızaların önüne geçmeye yeterli olmamaktadır.

BULAŞIK MAKİNESİ SU ALMIYOR, çok karşılaşılan bir arızadır. Çözümü genelde basit taktiklerle olur. İlk kontrol edeceğimiz ve genelde arıza sebebi ile oluşan psikolojik durumdan dolayı atladığımız mesele “suların kesik olup olmaması”. Sular kesik değilse, su bağlantı hortumlarını ve vanaları kontrol etmeliyiz. Problem olmadığı tespit edildiği halde musluk ışığı yanıp sönüyorsa arıza sizin müdahale alanınız dışında demektir. Hızlıca uzman servisimize başvurmanız gerekmektedir.

BULAŞIK MAKİNESİ ÇALIŞIYOR AMA YIKAMA PROGRAMI BAŞLAMIYOR; bu durum genelde elektronik bir arızanın olduğuna işarettir. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi sistemi kapatıp açmanız gerekiyor. Elektrik bağlantısını tamamen keserek bir süre bekleyin ve yeniden başlatın. Eğer ki hala düzelmedi ise yine problem servisimizin alanına girmektedir.

BULAŞIK MAKİNESİ ÇOK GÜRÜLTÜ ÇIKARIYOR; çok karşılaşılan bir problem olup çözümü genelde çok basittir. Makinenizin modeli ne olursa olsun ayaklarının dengeli şekilde yere oturuyor olması lazım. Öncelikle bunu kontrol edin. Dengeli olduğu halde gürültü devam ediyorsa, iç aksamlarından bazılarının yerinden çıkması veya oynaması durumu meydana gelmiş olabilir. Tüm aksamları kontrol ettikten sonra çözüm hala olmamışsa zaman geçirmeden servisimize başvurmanız gerekmektedir.

KÖPÜKLENME SEBEBİ İLE SES GELİYORSA; bu arızanın çözümü için kullandığınız deterjanın doğru göze konduğuna dikkat edin. Ayrıca deterjanın kalitesi de verimlilik ve dayanıklılık bakımında önemlidir.

Tüm bu kontroller sonrası arıza devam ediyor ise tek yapmanız gereken servisimize başvurmaktır. Biz de servis olarak her an hizmetinize hazırız.
Bize başvurduğunuz andan itibaren en kısa zamanda müdahale için iş programı yapmaktayız.

İşinde uzman ve eğitimli personelimiz size belirttiğimiz randevu saatinde müdahale için evinizde olacaktır.

Tüm elektronik ve mekanik testler, kontroller sonrasında arıza tespit edilir.

Çözüm ile ilgili alternatif yöntemler sunulur ve tercihinize göre en uygun işlem için harekete geçilir.Narin, hassas bulaşık makinenizde arıza çözülürken aynı derecede hassas davranılır. Yeni problemlerin oluşmaması için bu durum çok önemlidir.

Çözüm sonrası gerek hizmet gerekse de değişen parçaların garantisi yine servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

Muadili hizmetlerden daha kaliteli ve uygun fiyat ile memnuniyetinizi kazanmak için tüm ekip olarak çalışmaktayız.