Skip to content
servis@muratpasateknikservis.com

Olmazsa olmazımız, yaşamımızın en büyük yardımcısı, temizlik kaynağımız çamaşır makinesi için; tecrübeli, dinamik, kaliteli çamaşır makinası servisi ile hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllardır evlerimizde en büyük yardımcımız çamaşır makinaları, çalkalayarak yıkayan, merdanede sıkılan modellerden, tam otomatik, zaman ayarlı, onlarca yıkama programı olan, farklı modlarda çalışan, sıkan hatta kurutan cihazlar olarak gelişmeye devam etmektedir.

Bazı modellerde kurutma makinesi de mevcut olup bu gelişmiş teknolojiyi de sürekli eğitimler ile personelimize aktarmaktayız.

Çamaşır makinelerinin yanı sıra, artık birçok modeli ve işlevi olan çamaşır kurutma makineleri için de en kaliteli hizmeti servisimizde barındırmaktayız.

Bu kadar gelişen ve gün geçtikçe gerek teknoloji gerekse de verimlilik açısından değişen kıymetli yardımcımız çamaşır makinelerinin arızasında da hak ettiği değeri vermek açısından en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Hotpoint, Indesit başta olmak üzere, tüm marka ve modellere en hızlı, kaliteli hizmeti verimli şekilde veriyoruz.

Tecrübemiz, enerjimiz, hızımız, kalitemiz, uygun fiyat politikamız ile hizmetinize adayız.

Arıza oluşmasından verimli kullanıma kadar her aşamada yanınızdayız.

DOĞRU İLETİŞİM VE KAYIT ALMA; arıza oluştuğu anda ulaşabileceğiniz sürekli açık hatlarımızda, işinde uzman, iletişimi kuvvetli, müşteri ilişkileri eğitimi almış personelimiz sizin için bekliyor olacak.

Arızanın en doğru şekilde tespiti için her notunuz özenle alınarak değerlendiriliyor. Eğer ki uzaktan müdahale ile çözülecek bir arıza ile karşı karşıya kaldıysanız en uygun şekilde tarifi yapılıyor.

GENELDE KARŞILAŞILAN ARIZALAR VE ÇÖZÜMLER

Bazı problemlerin çözümü servis müdahalesi olmadan da yapılabilir. Şimdi bunlara bakalım;

  • Çamaşır makinesi çalışıyor ama su almıyor, sular kesik olabilir, vana kapalı olabilir, su hortumu bükülmüş olabilir.
  • Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor, boşaltma hortumu kıvrılmış veya tıkanmış olabilir. Pompa filtresi tıkanmış olabilir.
  • Çamaşır makinesi titreşim yapıyor, ayaklarından biri boşta olabilir, sert bir yere dayanıyor olabilir, çamaşırlar dengesiz konmuş olabilir. Ayrıca pompa filtresine cisim kaçmış olabilir, pompa filtresinin temizlenmesi gerekir.
  • Yükleme kapağı açılmıyor, Makinedeki su seviyesinden dolayı kilit devrede olabilir. Sıkma modu çalıştırılarak su tahliye edilir.
  • Köpük taşıyor, deterjan fazla konmuştur, durulama modunda çalıştırılır.
  • Makinenin altından su geliyor, Hortumlarda yada pompa filtresinde problem olabilir. Hortumu musluğa sıkıca takın ve contaları kontrol edin.

Bütün yönergeler uygulandıktan sonra çözüme ulaşılmadı ise, en kısa zamanda müdahale için iş planı yapılarak size bildiriliyor.

HIZLI MÜDAHALE; Servisimizin size vermiş olduğu zamana sadık kalarak en hızlı şekilde personellerimizi yönlendiriyoruz. İlk tespitten sonra durumun izahatı yapılarak çözüm alternatifleri sunulur.

KALİTELİ HİZMET; arızanın çözümü için gerekli olan en kaliteli hizmet veya parça değişimi yapılarak ayrıntılı şekilde izah edilir.

SERVİS SONRASI HİZMET; arıza çözümü bittikten sonra tüm fonksiyonlar ayrı ayrı test edilir. Yeni takılan bir parça var ise uyumlu ve doğru şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

KULLANIM YARDIMI HİZMETİ; Çamaşır makinesinin tüm fonksiyonları en verimli çalışacak şekilde izah edilir ve uygulamalı gösterilir. Bu sayede çamaşır makinesi tam kapasite ile çalıştırılır ve olası hatalardan korunur.

UYGUN FİYAT; en kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunuyoruz.
En büyük yardımcımız çamaşır makinesi arıza yaptığında onu güvenli, kurumsal, tecrübeli, hızlı bir servise teslim etmeniz, ömrünü ve verimliliğini uzatır.