Skip to content
servis@muratpasateknikservis.com
Muratpaşa Teknik Servis

İlkeli, dürüst ve güvenilir bir ticari anlayış ile Teknik Servis sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, Muratpaşa Teknik Servis ısıtma ve soğutma sistemleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız sektöre adımını attığı günden bugüne kadar ısıtma ve soğutma sistemleri kurulumu konusunda üstlendiği tüm projeleri eksiksiz ve tam olarak yerine getirmiş ve müşterilerimizin takdirini toplamıştır. Firma olarak önceliğimiz daima güvenlik ve güvenilirlik anlayışı olmuştur. Bu anlayışımız ekseninde ve teknolojik imkânların getirisinden yararlanarak; ev ve iş yerlerinizdeki ısıtma ve soğutma sistemleri gereksinimlerinize profesyonel çözüm önerileri getirmekteyiz.

Firma olarak çıktığımız bu meşakkatli yolda başarı çıtamızı adım adım yükselttik. Üstlendiğimiz projelerde kullandığımız birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçiliğimiz ile müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmedik ve sıkıntıya sokmadık. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimize en azami düzeyde hizmet sunabilmek için ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda kendini kanıtlamış, alanında uzman çalışma arkadaşlarını bünyemize dâhil ettik. Çalışma personelimiz ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimizin faydasına sunmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin montaj ve kurulumları alanında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte tüm elektronik ürünlerin teknik servis ihtiyaçlarını da yine kendi bünyemizde karşılamaktayız. Firma olarak modern ve elit bir yapı ile sektörün öncü işletmelerinden birisiyiz. Dolayısıyla hedefimiz bölgesel çaptaki başarılarımızı ulusal arenaya taşıyarak kurumsal bir firma olabilmektir.